پشتیبانی

کاربران گرامی جهت مشاوره رایگان در رابطه با اجاره محصولات سرمایشی روی دکمه زیر کلیک کنید

 

اطلاعات تماس
تهرانپارس , حکیمیه , کارخانه آزمایش
info@sarmayeshiran.com
77744771 – 021 |09128883456
ما را دنبال کنید

شماره های تماس : 77744771 – 021 | 09128883456

                              پشتیبانی

اجاره کولر | سامانه اجاره کولر و سرمایش فضای باز sarmayeshiran

اجاره انواع سرمایش فضای باز در سرمایش ایران٬ اجاره کولر٬ پنکه اجاره ای٬ پنکه خانگی اجاره ای٬ پنکه صنعتی اجاره ای٬ رطوبت ساز اجاره ای٬ کولر اجاره ای آبی٬ کولر اجاره ای ایستاده٬ کولر اجاره ای پرتابل آبی٬ کولر اجاره ای پرتابل گازی

کولر آبی اجاره ای

اجاره کولر آبی

اجاره کولر آبی پرتابل برفاب  محصولی پرطرفدار است که این روز ها با توجه به قابل حمل بودن و قدرت بالای خنک کننده ای برای فصول گرم مناسب است. اجاره کولر پرتابل آبی برفاب دارای  قدرت موتور ۱۰۰ واتی و پمپ الکترونیکی ۲۵ واتی است و با داشتن پد سلولزی موجب خنکی بیشتر می گردد. جایگاه مخزن آب دستگاه ظرفیت بالایی حدود ۲۵ تا ۳۰ لیتر بوده و قادر است تا چند ساعت فعالیت کند. موتور اجاره کولر آبی پرتابل برفاب  از نوع قفس سنجابی‌اند که راه ‌انداز خازنی یا مقاومتی دارند و ۲ دور هستند. دور موتور در این اجاره کولر ها در حدود ۱۰۰۰ (در دور کند) و ۱۵۰۰ دور بر دقیقه (در دور تند) است که در هر کدام به ترتیب جریانی حدود ۱ و ۶٫۵ آمپر مصرف می‌کند. اجاره کولر ابی در ایران بیشتر از نظر برودتی در سایزهای ۱۵۰۰ کیلو کالری و۲۵۰۰ و ۳۰۰۰ کیلو کالری و۴۵۰۰ کیلو کالری و ۵۵۰۰ و ۷۰۰۰ کیلوکالری قدرت دارند و قدرت موتورهای اجاره کولر ۱/۸ ،۱/۶، ۱/۴ ،۱/۳ اسب بخار و ۱/۲ و ۳/۴ اسب بخار می‌باشد. اجاره کولر آبی پرتابل برفاب  معمولاً برای راه‌ اندازی موتور اجاره کولر از کلید گریز از مرکزی استفاده می‌شود که کناکت ‌های آن روی محور موتور قرار دارند.

اجاره کولر آبی

اجاره کولر پرتابل برفاب دارای صفحه دیجیتالی با پنل لمسی بوده که کار با آن را بسیار ساده است.

دستگاه دارای سه سرعت کم ، متوسط و زیاد می باشد، جهت چرخش پره ها که بصورت الکترونیکی عمل می کنند می توانید جهت چرخش پره های عمودی را به چپ و راست و پره های افقی را به بالا و پایین انتخاب نمایید. حالت وزش باد دستگاه نیز در سه حالت عادی، طبیعی و خواب قابل تنظیم می باشد. در ضمن برای روشن یا خاموش کردن اجاره کولر پرتابل برفاب می توانید از تایمر ۱ تا ۹ ساعتی دستگاه استفاده نمایید، بدین صورت که پس از طی شدن زمان مورد نظرتان اجاره کولر در صورت خاموش بودن، روشن و یا در صورت روشن بودن، خاموش می گردد.

www.sarmayeshiran.com

ارسال نظر